تبلیغات
آموزش کسب و کار مجازی به شیوه نوین - ایمیل مارکتینگ، ارسال ایمیل گروهی
یمیل یا همان پست الکترونیک یکی از قدیمی ترین ابزارهای اینترنت است این ابزار، موفق ترین عامل ارتباطی در اینترنت است و به صورتی فراگیر و گسترده در دنیا برای بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرد ولی این ابزار در ایران به صورت کامل شناخته شده نیست.

ایمیل مارکتینگ یا ارسال ایمیل گروهی یکی از روشهای بسیار مهم و پربازده در بازاریابی اینترنتی محسوب می شود که می شود از این طریق محصولات خود را به فروش رساند یا مطلب مورد نظر را در غالب یک نامه برای اشخاص ارسال کرد.

در بازاریابی از این طریق محصولات یا مطالب به صورت گرافیکی که شامل متن عکس و حتی لینک می باشد برای خوانندگان ارسال می شود فقط نباید این گونه بازاریابی را با اسپم و یا هرزنامه اشتباه گرفت معمولا در ایمیل اشخاص قسمتی وجود دارد به نام اسپم یا بالک که وقتی ایمیل ای توسط برنامه های ارسال ایمیل به صورت گروهی ارسال شود به جای قرار گرفتن در میل باکس در این قسمت ظاهر می شود.

تماس: 02122319165

همراه: 09122956658

              

از مزایای سرویس های ایمیل مارکتینگ ما ؟

√ ایمیل های تبلیغاتی شما توسط برنامه های ارسال گروهی ارسال نمی شود و در نتیجه صد در صد به میل باکس اشخاص ارسال خواهد شد.

√ ارسال ایمیل گروهی توسط سرورهای قدرتمند نوین مارکتینگ و با بیش از 100 آدرس آی پی صورت می گیرد که ارسال صد درصد به اینباکس را برای شما خواهد داشت.

√ قبل از ارسال ایمیل کلیه آدرس ها توسط سیستم چک شده و پس از اطمینان از صحت آدرس و اکتیو بودن آن شروع به ارسال می کنیم.

√ متن تبلیغاتی ایمیل مارکتینگ شما توسط مشاورین ما اصلاح می شود و از لغات و متن های کاملا تخصصی و مناسب استفاده می شود تصاویر و عکس های مناسب و متناسب با اهداف شما توسط گرافیست های ما برای ایمیل تبلیغاتی شما طراحی می شود تا جایی که ممکن باشد شکل و شمایل ایمیل شما را از حالت تبلیغاتی و خسته کننده دور می کنیم و شبیه به یک ایمیل شخصی و اختصاصی تبدیل می کنیم.

شما می توانید به رایگان با مشاورین ایمیل مارکتینگ ما مشورت کنید و مناسب ترین  روش را برای ارسال ایمیل گروهی خود انتخاب کنیدتاریخ : چهارشنبه 30 اردیبهشت 1394 | 08:27 ق.ظ | نویسنده : زهره موسوی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • مهندسی ایران